نشست هماهنگی و برنامه ریزی همایش بین‌المللی شیخ شهید محمد خیابانی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد

نشست هماهنگی و برنامه ریزی همایش بین‌المللی شیخ شهید محمد خیابانی با حضور رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی و مدیر کل روابط عمومی و امور فرهنگی مجلس شورای اسلامی در محل دفتر رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد .

در این نشست مسول ستاد بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ شهید محمد خیابانی با اشاره به جایگاه وشخصیت شیخ شهید در تاریخ مبارزاتی ایران و آذربایجان گفت : سخنان امروز مقام معظم رهبری در مورد شخصیت های پیشرو و تحول آفرین لزوم بزرگداشت رجالی چون شیخ شهید محمد خیابانی و دیگر بزرگان ایران و آذربایجان را دو چندان کرد .
حجت الاسلام و المسلمین دکتر میر تاج الدینی افزود : بعد از آغاز فعالیت ستاد بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ شهید محمد خیابانی اقدامات ارزشمندی برای تبیین این شخصیت تاریخی انجام گرفته است
دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت شیخ شهید محمد خیابانی نیز در این نشست با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف علمی و فرهنگی توسط این ستاد گفت: تاکنون سه کارگاه هنری و ادبی و پنج پیش همایش با موضوعات مربوط به ابعاد شخصیت شیخ شهید خیابانی برگزار شده است و ششمین پیش همایش با موضوع شیخ شهید محمد خیابانی معلم تحول‌آفرین و هویت ساز فردا با حضور معلمان و دانش آموزان برگزار خواهد شد .
حجت‌الاسلام ابراهیمی افزود : در کنار پیش همایش های علمی ، برنامه های هنری نیز با هدف تولید محتوا از تاریخ زندگی شیخ شهید محمد خیابانی برگزار و در حال اجرا می باشد .
دکتر آقاپور عضو کمیته علمی ستاد بزرگداشت شیخ شهید محمد خیابانی نیز در این نشست با ارائه گزارشی از فعالیت های این کمیته گفت : استقبال مجامع علمی از فراخوان مقاله این همایش بین‌المللی کم نظیر بود .
مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در خصوص بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ شهید محمد خیابانی گفت : رییس مجلس شورای اسلامی شخصا پیگیر و علاقمند برنامه‌های ستاد بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ شهید محمد خیابانی می باشند .
دکتر نگاهداری گفت : تلاش می کنیم در تداوم برنامه‌های ستاد بزرگداشت شیخ شهید محمد خیابانی همایش اصلی نیز در تبریز و تهران و شبستر در شأن این شخصیت مبارز برگزار شود .

مطلب پیشنهادی

شیوه نگارش مقاله برای همایش ثقه الاسلام شهید

عنوان مقاله : یک عبارت  مختصر و بیان کننده محتوای مقاله در حداکثر16 کلمه   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *