برگزاری همایش ملی بزرگداشت ثقةالاسلام شهید میرزا علی آقا تبریزی در دی ماه سال جاری

با اعلام مسئول ستاد، در دی ماه سال جاری در تبریز برگزار می‌شود:
همایش ملی بزرگداشت ثقةالاسلام شهید میرزا علی آقا تبریزی

پوستر ثقه الاسلام
(جهت مشاهده پوستر در ابعاد بزرگتر کلیک کنید)

هم‌زمان با انتشار پوستر و فراخوان همايش ملي بزرگداشت ثقةالاسلام شهید میرزا علی آقا تبریزی، حجت‌الاسلام الیاس ابراهیمی مسئول ستاد بزرگداشت این برنامه از برگزاری این همایش در دی ماه سال جاری در تبریز خبر داد.
به گزارش ستاد بزرگداشت ثقةالاسلام شهید میرزا علی آقاتبریزی ،حجت‌الاسلام الیاس ابراهیمی با اعلام‌ این مطلب تاکید کرد در تداوم معرفی و تجلیل از نقش‌آفرینان تاریخ آذربایجان و پیروی از رهنمودها و تأکیدات مقام‌معظم رهبری در این خصوص، همايش ملي بزرگداشت ثقةالاسلام تبریزی با حضور چهره ها و مسئولان کشوری در تبریز برگزار خواهد شد.
مسئول ستاد بزرگداشت ثقةالاسلام شهید ميرزا علی آقا تبریزی در عین حال تصريح کرد در این همایش مقالات‌ برگزیده پژوهشگران، دانشجویان، اساتید و دیگر علاقه‌مندان به حوزه تاریخ در سه محور •شرح احوال و زندگی،•بعد سیاسی و مبارزاتی،و •بعد فرهنگی و اجتماعی در این همايش ارائه خواهد شد.
وی با بیان این‌که اولین همايش بين المللی تجليل از نقش‌آفرینان آذربایجان در سال ۹۹ با معرفی‌ شخصیت و زندگی و مبارزات شیخ شهید محمد خیابانی با استقبال اهالی فرهنگ و تاریخ و با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد تاکید کرد یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری معرفی این نقش‌آفرینان و تبیین صحیح تاريخ آذربایجان به نسل حاضر است در این راستادومین همایش نیز با معرفی و تجلیل از مبارزات عالم استکبارستیز ثقةالاسلام تبریزی در دی ماه سال جاری برگزار و قبل از آن نیز چند پيش همایش به اهتمام برخی نهادها و سازمان ها اجرا خواهد شد.
حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به انتشار پوستر و فراخوان این همایش ملی،از تمامی علاقه‌مندان و پژوهشگران خواست برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این دبيرخانه به آدرس shahidkhiyabani.com مراجعه نمایند.

مطلب پیشنهادی

مهلت ارسال مقالات و برگزاری همايش ملي بزرگداشت ثقةالاسلام تبریزی تمدید شد

حجت‌الاسلام الیاس ابراهیمی: “مهلت ارسال مقالات و برگزاری همايش ملي بزرگداشت ثقةالاسلام تبریزی تمدید شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *